SC1Kuumtsinkimise sarnane töötlus vastavalt ISO 2081 standardile, kroomivaba, hea korrosioonikindlus tavaoludes (ei puutu kokku kemikaalidega, nt. puidukaitsevahendid jms.).
SC3Kuumtsinkimise sarnane töötlus vastavalt ISO 2081 standardile, kroomivaba, kuid lisaks passiveeritud (kaetud akrüüllahusega). See annab tootele kõrgendatud korrosioonikindluse, hea nakkumise värvidega ja kaitseb tsinki korrodeerumise eest (ka kokkupuutel alumiiniumiga). Keskkonnaklass C4-long või C5-medium vastavalt EN ISO 12944-2.
SC4Kõrgekvaliteediline pinnakate, mis on peale kantud sissekastmise meetodil. Ei oksüdeeru, on värvitav ja paremate pinnaomadustega.
SC5Kõrgekvaliteediline pinnakate, mis on peale kantud sissekastmise meetodil. Ei oksüdeeru, on värvitav ja paremate pinnaomadustega. Keskkonnaklass C4-long või C5-medium vastavalt EN ISO 12944-2.
SC6Kuumtsinkimise sarnane töötlus vastavalt ISO 2081 standardile, kroomivaba, kuid lisaks läbinud eritöötluse - passiveeritud spetsiaalse paksukihilise akrüüllahusega ning lisaks kaetud silikoon oksiidi kihiga. Pind on hästi värvitav ja omab võimet ennast ise parandada.
SC7Kuumtsinkimise sarnane töötlus vastavalt ISO 2081 standardile, sisaldab tsinki ja niklit ning lisaks passiveeritud (kaetud akrüüllahusega). Sellest tulenevalt kõrgendatud korrosioonikindlus.  Keskkonnaklass C4-long või C5-medium vastavalt EN ISO 12944-2.
SC8Sarnane kuumtsingitud toodetega, kuid alumiiniumi ja tsingi sulam lisatakse metallile juba tootmisprotsessi käigus. Seetõttu on sobiv välitingimustes ilma viimistluseta kasutamiseks ainult piiratud tingimustel. 
SC9Orgaaniline pinnakate roostevabal terasel või lisakihina SC8 materjalil.
SC11Toonitud pinnakate roostevabal terasel.


pinnakatted